חדשות ועדכונים !

זה קורה במשפחות הכי טובות. כן. גם אלה המאושרות והמאוחדות, המלאות חום ואהבה. ההורים נפטרים ומה שנשאר הוא כאב גדול. וברגעים הקשים האלה פתאום יצרים אפלים, קנאות עתיקות וכעסים שנדחקו צפים אל פני השטח. ומתחיל מאבק מכוער וכואב על ירושת …

תקופת הגירושין היא תקופה לא קלה שכן היא כוללת לעיתים לא מעט מריבות וויכוחים בנוגע לרכוש המשותף ועל האופן שבו הוא יחולק. ועל מנת שנוכל את תקופת הגירושין יחסית באופן פשוט ונצליח נסח הסכמי גירושין שיהיו מקובלים על שני הצדדים, …

עקבו אחרינו בפייסבוק

אודות המשרד

עורך הדין כספי רכש את השכלתו בפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב. המשרד הוקם לפני 24 שנים ומונה כיום צוות גדול ומסור של עורכי דין ומאות לקוחות מרוצים.

משרד עורכי דיןהמשרד מתמחה במגוון רחב של נושאים בתחומי המשפט הפלילי ובתחומי המשפט המסחרי, זאת במטרה לספק לקהל הלקוחות את השירות הטוב ביותר בהתאם לצרכים האישיים. צוות העובדים במשרדנו צבר ניסיון רב והינו בעל יכולת שירות גבוהה. כמו כן, צוות העובדים במשרדנו רואה לנגד העיניים את טובתם של הלקוחות. לפיכך, עורכי הדין פועלים ללא פשרות תוך הקשבה ללקוחות.

המשרד מתמחה במגוון רחב של נושאים בתחומי המשפט הפלילי ובתחומי המשפט המסחרי, זאת במטרה לספק לקהל הלקוחות את השירות הטוב ביותר בהתאם לצרכים האישיים. עורכי הדין במשרדנו  צברו ניסיון רב והינם בעל יכולת שירות גבוהה. כמו כן, הם  רואים לנגד עיניהם את טובתם של הלקוחות. לפיכך, עורכי הדין פועלים ללא פשרות תוך הקשבה ללקוחות.

למשרד ניסיון רב בתחומי דיני משפחה, דיני תעבורה, זאת לצד מומחיות בדיני נזיקין. צוות משרדנו מורכב מעורכי דין בעלי ניסיון רב אשר יודעים למצוא פתרונות משפטיים עבור קהל הלקוחות תוך הענקת יחס אישי.

תחומי ההתמחות המגוונים במשרד מספקים ללקוחות מענה מיידי המאפשר טיפול מקיף. תפיסת המשרד מתמקדת בטובת הלקוחות ופועלת על בסיס ליווי מקצועי של עורכי דין. עורכי הדין מקפידים ללוות את הלקוחות מתחילת התיק ועד לסופו תוך מתן ייעוץ לטובתם.

לפרטים נוספים צרו קשר :

דילוג לתוכן