חדשות ועדכונים !

זה קורה במשפחות הכי טובות. כן. גם אלה המאושרות והמאוחדות, המלאות חום ואהבה. ההורים נפטרים ומה שנשאר הוא כאב גדול. וברגעים הקשים האלה פתאום יצרים אפלים, קנאות עתיקות וכעסים שנדחקו צפים אל פני השטח. ומתחיל מאבק מכוער וכואב על ירושת …

תקופת הגירושין היא תקופה לא קלה שכן היא כוללת לעיתים לא מעט מריבות וויכוחים בנוגע לרכוש המשותף ועל האופן שבו הוא יחולק. ועל מנת שנוכל את תקופת הגירושין יחסית באופן פשוט ונצליח נסח הסכמי גירושין שיהיו מקובלים על שני הצדדים, …

עקבו אחרינו בפייסבוק

דרכון אירופאי

משרד עורכי דין כספי, מתמחה במשך שנים בקבלת אזרחות גרמנית ואזרחות אוסטרית, והנפקת דרכון אירופאי לצאצאים העומדים בקריטריונים. ישנן פניות שונות של הפונים, חלקם בעלי הוכחות מתאימות אך הן לא ברשותן, וצריך לאתר אותן אצל הרשויות המתאימות באוסטריה או גרמניה – תיקי בירור. ופניות אחרות של פונים, הינן בגדר בדיקת זכאות( תיקי זכאות).

המשרד מקבל את הפונים במהירות, ונותן לפונים הנחיות מדויקות מה הוא צריך שיהיה ברשותו על מנת לפתוח את התהליך( תעודות נחוצות). כמו כן, המשרד דואג לתרגום המסמכים הנחוצים.

לקבלת דרכון אירופאי מספר יתרונות בולטים :  מעבר חופשי לנוע בין 27 מדינות האיחוד (כניסה למדינות מסוימות ללא אישורי ויזה נחוצים), אפשרות לעבוד בכל מדינות האיחוד (לבעלי אזרחות גרמנית ניתנת האפשרות לעבוד גם באוסטרליה – על פי אמנה בין גרמניה לאוסטרליה). אפשרות לרכוש נכסים במדינות האיחוד, קביעת מקום מגורים בכל מדינה החברה באיחוד האירופי ובנוסף אפשרויות ללימודים( במקרים רבים בהנחה משמעותית) ברחבי מדינות האיחוד האירופאי.

לפרטים נוספים צרו קשר :

דילוג לתוכן