הכנה להליכי חקירה פלילית

משפט

הכנה להליכי חקירה פלילית

הכנה להליכי החקירה הפלילית הינו רק אחד משירות משפטי המוענק לכם במשרד עורכי דין המתמחה בדין הפלילי. שירות זה מוענק לכם במסגרת שירותי ייעוץ וליווי משפטי לנחקרים, והוא מיועד לכל אחד ואחת מכם העומד בפני הליכי החקירה הפלילית, בין אם מדובר בזימון לחקירה כעדי ראייה לדבר ביצוע העבירה הפלילית ובין אם מדובר בזימון לחקירה כחשודים בביצוע עבירה פלילית.

מספר מילים על הליכי החקירה הפלילית בישראל

לפני שמדברים על סגירת תיק פלילי יש להבין כי החקירה הפלילית מהווה את אחד האמצעים המרכזיים ביותר בכל הנוגע לאיסוף ראיות כנגד אותם אנשים החשודים בביצוע עבירה פלילית כזו או אחרת, והליך החקירה עצמו מתנהל על ידי מחלקת החקירות הפליליות הפועלת מטעם משטרת ישראל. מרבית המוזמנים להליכי החקירה הפלילית כלל אינם מודעים לזכויות היסוד העומדות לרשותם בכל הנוגע להליך החקירה, וכפועל יוצא מכך, תוצאות החקירה הפלילית עלולות להיות בעוכרם. הליך החקירה הפלילית ידוע בריבוי המניפולציות וטקטיות חקירה המיושמות על ידי צוות החוקרים, וזאת על מנת לקדם את המטרה שלשמה הם פועלים: איסוף ראיות לצורך הגשת כתב אישום כנגד החשודים בביצוע דבר העבירה.

משרד עורכי דין שומר על כל זכויות היסוד שלכם

על מנת להעמיד לרשותכם את השירות המשפטי האופטימאלי ביותר, כלל משרדי עורך דין פלילי בצפון או בכל מחוז אחר בארץ ישראל, מעמידים לרשותכם את שירותי ההכנה לקראת הליכי החקירה הפלילית, וזאת כחלק בלתי נפרד מזכות היסוד בדין הישראלי המאפשרת לכם לקיים היוועצות מוקדמת עם עורך דין בטרם תחילת החקירה.

ישנם מספר "חוקים" וטקטיקות שונות עליהם מקפידים על שמירת מלוא זכויות היסוד העומדות לרשות כל אחד ואחת מלקוחותיהם העומדים בפני הליכי החקירה הפלילית. ברוב המקרים, שירותי ההכנה להליכי חקירה פלילית מוענקים ללקוחותינו כחלק מייצוג משפטי מלא בעניינם, לרבות, שירותי ייעוץ וליווי הליכי חקירה, ייצוג מקיף במסגרת ערכאות משפטיות המתנהלות כנגד החשוד, ביטול כתב אישום, עיכוב הליכים, מחיקת רישום פלילי ועוד.

על המשרד בו יבחר אדם העומד למשפט או בפי חקירה משטרתית, להתמחות בכל סוגי העבירות מתחום המשפט הפלילי, לרבות, עבירות המתה, עבירות סמים, עבירות פשיעה חמורה, עבירות הונאה ושוחד, עבירות מין, עבירות פשיעה כלכלית ועוד.

כיצד בוחרים עורך דין

מעשה, אין לשאלה זו תשובה יותר טובה מאשר השילוב המושלם של מקצועיות וכימיה. המקצועיות זה מובן והכימיה חשובה שכן על הלקוח של עורך הדין להרגיש בטוח לשוחח ולחלוק הכל עם מי שעתיד להיות הגורם המכריע בעתידו הקרוב.

Facebook
Twitter
LinkedIn
דילוג לתוכן