הקשר בין עורך דין תעבורה לנוטריון

הקשר בין עורך דין תעבורה לנוטריון

הקשר בין עורך דין תעבורה לנוטריון

עורך דין תעבורה עוסק בדיני תעבורה שונים, אשר הינם חלק מאשכול המשפט הפלילי. רבים מן האנשים מוצאים עצמם זקוקים לא פעם לעורך דין תעבורה, בגין תאונות דרכים, שלילת רישיון, נהיגה במהירות מופרזת, או נהיגה תחת השפעת אלכוהול ועוד. הפגישה הראשונה עם עורך דין תעבורה תהיה בדרך כלל, לאחר קבלת הדוח או השלילה מן השוטר העוצר. פעמים רבות, גבר בפגישה זו תידרשו להציג מסמכים אשר נבדקו על ידי נוטריון.

בחירת עורך דין תעבורה

בזמן זה של לחץ ובילבול, כפי שקורה לאחר עשיית העבירה, יש לחשוב רגע בהיגיון ולקבוע פגישה מהירה ככל האפשר, עם עורך דין תעבורה. הבחירה בעורך דין זה או אחר, יכולה להיעשות על סמך היכרות מוקדמת או קבלת המלצות וחוות דעת מחברים, מכרים ולקוחות עבר של אותו עורך דין. בדרך כלל, איסוף חוות דעת שכאלו לא ייארך זמן רב, ויהיה קל יותר כפי שנראה בתחילה. כאמור, אנשים רבים נדרשים לשירותם של עורכי הדין.

בפגישת הייעוץ הראשונה, אשר יכולה להיעשות גם באופן טלפוני, יש להציג לעורך הדין את כל פרטי המקרה והדוחות הקיימים. פעמים רבות, רק על סמך ניסיונו, יוכל עורך הדין להמליץ על המשך הפעולות הנדרשות. במקרים אחרים, הוא יוכל לקשור קשרים עם גורמים רלוונטיים אחרים. בכל מקרה, חשובה הכימיה בין עורך הדין ללקוח, בכדי לייצר שקיפות ושיחה עמוקה וברורה על התהליך כולו.

עורך דין תעבורה ודרישת מסמכים נוטריונים

בפעמים בהם, תיק התעבורה מגיע לבית המשפט, עורך הדין אשר היה מעורב מלכתחילה בתיק, ומצוי בפרטיו, יוכל לייצג את לקוחו באופן הטוב ביותר. הוא יזדקק למספר מסמכים אשר יוחתמו על ידי נוטריון, כחלק מדרישות בית המשפט. באופן כזה יוכל עורך דין תעבורה להתייחס באופן המקצועי ביותר לאמיתות הדברים ולהציגם כעדות קבילה בבית המשפט.

התערבותו של עורך דין תעבורה חשובה גם בתיקים אשר אינם אמורים להגיע לבית המשפט. ייעוץ מקדים על רקע שלילה או קנס כספי גבוה, הינה מומלצת על מנת לאפשר לנהג להתכונן באופן הטוב ביותר לעתיד.

Facebook
Twitter
LinkedIn
דילוג לתוכן