חדשות ועדכונים !

זה קורה במשפחות הכי טובות. כן. גם אלה המאושרות והמאוחדות, המלאות חום ואהבה. ההורים נפטרים ומה שנשאר הוא כאב גדול. וברגעים הקשים האלה פתאום יצרים אפלים, קנאות עתיקות וכעסים שנדחקו צפים אל פני השטח. ומתחיל מאבק מכוער וכואב על ירושת …

תקופת הגירושין היא תקופה לא קלה שכן היא כוללת לעיתים לא מעט מריבות וויכוחים בנוגע לרכוש המשותף ועל האופן שבו הוא יחולק. ועל מנת שנוכל את תקופת הגירושין יחסית באופן פשוט ונצליח נסח הסכמי גירושין שיהיו מקובלים על שני הצדדים, …

עקבו אחרינו בפייסבוק

רגע לפני האקזיט שלכם – עורך דין זכויות יוצרים

 רבים מאיתנו חולמים למצוא את הרעיון הבא, זה שעוד אף אחד לא חשב עליו אבל העולם לא יכול לחיות בלעדיו, זה שיביא לכם את האקזיט.

הצלחתם למצוא את הרעיון המיוחל וחשבתם על האנשים הנכונים שיהיו שותפים להגשמתו, זהו בדיוק הזמן להיוועץ עם עורך דין לזכויות יוצרים.

  איך לבחור עו"ד לזכויות יוצרים?

 

תחום זכויות היוצרים והקניין הרוחני הוא תחום מסובך ודורש התמחות ספציפית, ידע רב ויצירתיות. לכן לפני שאתם בוחרים עו"ד חשוב מאד שתוודאו שהוא עוסק ומכיר היטב את תחום הסטארטאפ ועדיף עו"ד המתמחה בתחום הסטארטאפ הספציפי שלכם.

תהליך בניית הסארטאפ מורכב מאד ויש מקום רב לטעויות קריטיות בדרך. לכן חשוב מאד שעורך הדין ילווה אתכם לאורך כל הדרך.

  לפני הקמת הסטארטאפ

 

הצעד הראשון לאחר הגיית הרעיון היא לפנות אל עורך דין זכויות יוצרים כדי לנסח הסכם סודיות ולהחתים את האנשים שנרתמים למשימה, משקיעים וכל מי שאתם חולקים אתו את הרעיון. אם הרעיון שלכם באמת מוצלח אתם חייבים לוודא שאף אחד לא יגנוב אותו.

ישנם חוזים סטנדרטיים ועו"ד הדין שלכם יוכל לבצע עבורכם את ההתאמות הרלוונטיות.

בנוסף, זה הזמן לרשום את הרעיון שלכם. אתם יכולים לרשום אותו כ"סוד מסחרי".

  בשלב הקמת הסטאראפ

 

רובנו מכירים את הסיפור של פייסבוק והתביעה של אדוארדו סברין נגד מארק צוקרברג שהוכרעה מחוץ לכותלי בית המשפט ופרטיה אינם ידועים. בכדי שתהיו מארק צוקרברג של הסארטאפ שלכם ולא אדוארדו סברין חשוב מאד שתסגרו חוזית את כל הפרטים מראש עם כל השותפים והעובדים שלכם.

כל אדם המצטרף לסטארטאפ שלכם חייב לחתום על חוזה. חשוב שלא יהיה מקום למחלוקות ואי הבנות לגבי תפקידו של כל אחד והחלק שלו. כל שותף צריך לדעת בדיוק מה הנתח שלו, כל עובד חייב לדעת בדיוק מה התמורה שלו.

  לפני האקזיט

 

הגעתם לרגע המיוחל, הרעיון שלכם קרם עור וגידים, העולם לא יכול להתקיים בלעדיו וההצעות לאקזיט מגיעות.

חשוב מאד לא להסתנוור בשלב זה, אל תשכחו שלחברה המעוניינת לרכוש אתכם יש אנשי מקצוע מפולפלים שהמומחיות שלהם היא לדאוג לחברה. לכן, לפני כל פעולה יש להיוועץ עם עו"ד לזכויות יוצרים כדי לוודא שאתם אכן מקבלים את התנאים הכי טובים עבורכם, לעיתים לא רק הסכום המיידי קובע, אלא גם תמלוגים עתידיים, תפקיד בחברה ועוד.

 

לפרטים נוספים צרו קשר :