חדשות ועדכונים !

זה קורה במשפחות הכי טובות. כן. גם אלה המאושרות והמאוחדות, המלאות חום ואהבה. ההורים נפטרים ומה שנשאר הוא כאב גדול. וברגעים הקשים האלה פתאום יצרים אפלים, קנאות עתיקות וכעסים שנדחקו צפים אל פני השטח. ומתחיל מאבק מכוער וכואב על ירושת …

תקופת הגירושין היא תקופה לא קלה שכן היא כוללת לעיתים לא מעט מריבות וויכוחים בנוגע לרכוש המשותף ועל האופן שבו הוא יחולק. ועל מנת שנוכל את תקופת הגירושין יחסית באופן פשוט ונצליח נסח הסכמי גירושין שיהיו מקובלים על שני הצדדים, …

עקבו אחרינו בפייסבוק

תאונות דרכים

תאונות הדרכים במדינת ישראל הן סוגיה כאובה במיוחד. נכון להיום, מספר ההרוגים מאז קום מדינת ישראל עומד מלמעלה ל 30,000 איש, יותר מכל הרוגי מלחמות ישראל. תאונות אלו קורות מידי יום, הן כתאונות רכב והן כתאונות אופנוע ותאונות הולכי רגל.

כל אדם שנפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצוי כספי מחברת הביטוח שלו או מהמוסד לביטוח הלאומי במקרה של תאונת עבודה. ללא קשר אם הוא האשם בתאונה או לא(חוק הפיצויים לנפגעי תאונות בדרכים – התשל"ה 1975).

ככל שהפגיעה תהיה חמורה יותר, כך יהיה ניתן לקבל סכום פיצויים גבוה יותר, במקרה של אובדן כושר עבודה, סכום הפיצויים יהיה גבוה בהרבה מן הממוצע.

משרד עורכי דין כספי, הינו משרד המתמחה שנים רבות, בתביעות פיצויים כספיים בגין פגיעות בתאונות דרכים. וברשותו עורך דין לתאונות דרכים המתחייב לתת את המענה הטוב ביותר ללקוח, הן בסכום פיצויים הגבוה ביותר והן בזמן הקצר ביותר.

לפרטים נוספים צרו קשר :

דילוג לתוכן